Serwis 360° dla jednostki terytorialnej każdego szczebla

Czym jest serwis 360°?

To dedykowany serwis internetowy oparty o technologię VR (spacery wirtualne, interaktywne mapy, interaktywne e-booki tematyczne) służący jako narzędzie do turystycznej promocji miejsca. Nie ma on na celu zastąpienia oficjalnego serwisu a wsparcie wizerunkowe jako osobny serwis służący tylko i wyłącznie prezentacji walorów turystycznych i naturalnych miejsca. Działa zarówno jako klasyczna strona internetowa jak i pełnoekranowy spacer wirtualny. Dodatkowo istnieje możliwość otrzymania zamkniętego pliku, który jest dostępny offline, co świetnie się sprawdza na pendrive’ach upominkowych na spotkania biznesowe czy np. targi branżowe.

Co zawiera taki serwis 360°?

Stawiamy na przejrzystość i klarowność w projektowaniu takiego serwisu. Jasny podział na kategorie atrakcji, oznaczenie ich na interaktywnych mapach i galerie tematyczne. Oprócz klasycznej zawartości tekstowej i bogatych galerii zdjęć jest oparty o content Virtual Reality i nowoczesne formy prezentacji jakie jak:

  • Spacery wirtualne
  • Interaktywne e-booki
  • Interaktywne mapy

Bądź częścią większej całości!

Poza samym serwisem dedykowanym danej jednostce samorządu terytorialnego wybrane elementy najlepiej prezentujące region będą osadzone w szerszym serwisie – największym przewodniku turystycznym on-line do którego systematycznie tworzymy materiał.

Poza tym, w celu zwiększenia zasięgów stworzonego dla Państwa materiału wybrany content będzie również osadzony na mapach google by jak najlepiej zaprezentować dane miejsce również osobom, które nie od razu trafią na nasze serwisy, ale będą poszukiwać słowami kluczowymi informacji na temat danego miejsca w wyszukiwarce Google. Mapy Google to obecnie jedno z podstawowych narzędzi marketingowych i promocyjnych, i nie może tam zabraknąć turystycznie atrakcyjnych miejsc.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.